[<<]Pracownicy Zespołu Szkół Rolniczych od 1947 roku

Lista nauczycieli pracujących w szkole od 1947 roku:

  1. Bruziewicz Anna - nauczyciel języka angielskiego
  2. Banaszek Jan - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  3. Barna Grażyna - nauczyciel fizyki
  4. Bartos Tadeusz - nauczyciel muzyki
  5. Blacha Henryk - nauczyciel języka polskiego
  6. Bogdan Leszek - nauczyciel fizyki
  7. Boguszewski Sławomir - nauczyciel fizyki i informatyki
  8. Boś Piotr - ksiądz katecheta
  9. Brożek Edward - nauczyciel przysposobienia obronnego i matematyki
  10. Bryła Józef - nauczyciel języka polskiego
  11. Ciszewska Grażyna - wychowawczyni w internacie
  12. Cieniuch Tomasz - ks. katecheta
  13. Czechowicz Ludgard - nauczyciel języka rosyjskiego
  14. Czerwiński Marceli - nauczyciel matematyki
  15. Dracz Anna - wychowawczyni w internacie
  16. Drużbacki Ignacy - kierownik internatu
  17. Fietkiewicz Anna - bibliotekarz, kierownik internatu
  18. Flak Ryszard - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  19. Gabryjończyk Tadeusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  20. Górski Marian - kierownik gospodarstwa pomocniczego
  21. Grabowska Janina - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  22. Grzywna Władysława - nauczyciel biologii
  23. Hawryluk Henryk - instruktor nauki jazdy samochodem osobowym
  24. Imiołek Monika - wychowawczyni w internacie
  25. Iwan Danuta - nauczyciel chemii
  26. Iwański Piotr - nauczyciel chemii
  27. Jachym Agnieszka - wychowawczyni w internacie
  28. Jarzyna Tadeusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  29. Jezierska Jolanta - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  30. Juruś Stefan - nauczyciel przedmiotów zawodowych, kierownik internatu
  31. Kaleta Aniela - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  32. Kaleta Krystyna- nauczyciel chemii i fizyki
  33. Kardynał Barbara - nauczyciel języka rosyjskiego
  34. Kawiorski Henryk - nauczyciel języka polskiego
  35. Kinastowski Józef - nauczyciel matematyki
  36. Kisiel Ewa - wychowawca w internacie
  37. Klasa Izydor - nauczyciel arytmetyki stosowanej
  38. Kłap Janina - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  39. Kłuskiewicz Maria - nauczyciel matematyki
  40. Koch Elżbieta - nauczyciel chemii
  41. Komorowska Małgorzata - nauczyciel wychowania fizycznego
  42. Komorowski Ryszard - nauczyciel wychowania fizycznego
  43. Kozłowski Adam - nauczyciel informatyki i fizyki
  44. Kowalski Kazimierz - nauczyciel wychowania fizycznego
  45. Krempa Zdzisław - nauczyciel wychowania fizycznego
  46. Kucięba Waldemar - katecheta
  47. Kula Zofia - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  48. Kurczab Zofia - nauczyciel matematyki
  49. Kurpios - Kańska Anna - nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowawca w internacie
  50. Lis Kazimierz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  51. Liziniewicz Adam - nauczyciel wychowania fizycznego
  52. Liziniewicz Barbara - nauczyciel przedmiotów zawodowych, dyrektor i wicedyrektor szkoły
  53. Lozio Aleksander - nauczyciel wychowania fizycznego
  54. Lozio Teresa - nauczyciel języka polskiego
  55. Łagowski Józef - nauczyciel przedmiotów zawodowych, dyrektor szkoły
  56. Łagowska Marianna - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  57. Łysakowska Stanisława - nauczyciel języka polskiego
  58. Madej Bronisław - nauczyciel wychowania fizycznego
  59. Madej Zofia - wychowawca w internacie
  60. Merta Barbara - przedmioty zawodowe
  61. Michałkiewicz Jadwiga - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  62. Michałkiewicz Tadeusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  63. Mlyńczak Jan - przedmioty zawodowe
  64. Młyńczak Maria - przedmioty zawodowe
  65. Mroczek Andrzej - kierownik gospodarstwa pomocniczego
  66. Mroczek Ewa - kierownik internatu
  67. Musiał Bogumił - przedmioty zawodowe
  68. Musiał Józefa - wychowawca w internacie
  69. Natus Stefan - ksiądz katecheta
  70. Nikiel Józef - kierownik gospodarstwa pomocniczego
  71. Nowak Barbara - nauczyciel matematyki
  72. Nowak Joanna - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  73. Nowakowski Andrzej - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  74. Olszowa Renata - nauczyciel matematyki
  75. Opoka Elzbieta - nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowawca w internacie
  76. Osemlak Osowski Stanisław - kierownik internatu
  77. Osiecka Cecylia - wychowawca w internacie
  78. Owczarek Helena - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  79. Pawełczak Barbara - wychowawca w internacie
  80. Pawełczak Henryk - kierownik internatu
  81. Petrylak Michał - kierownik internatu
  82. Pieterwas Halina - przedmioty zawodowe
  83. Płachta Jerzy - wychowawca w internacie
  84. Poniatowska Marianna - nauczyciel biologii i przedmiotów zawodowych
  85. Rabiej Maria - przedmioty zawodowe
  86. Rak Grażyna - nauczyciel matematyki
  87. Rogal Janina - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  88. Rogal Józef - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  89. Rogóż Alfred - kierownik gospodarstwa pomocniczego
  90. Romanowska Irena - nauczyciel historii
  91. Rutkowska Irena - nauczyciel przedmiotów zawodowych i biologii
  92. Rutkowski Stefan - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  93. Ryczek Zbigniew - nauczyciel matematyki i informatyki
  94. Sitkowska Halina - nauczyciel języka rosyjskiego
  95. Sitkowski Władysław - wychowawca w internacie
  96. Skarżyńska Helena - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  97. Skowron Jan - nauczyciel matematyki i fizyki
  98. Skóra Janina - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  99. Skuta Krystyna - nauczyciel języka polskiego i języka francuskiego
  100. Staniek Daria - nauczyciel języka angielskiego
  101. Stępień Bożena - wychowawca w internacie
  102. Stępień Jan - nauczyciel historii
  103. Szałankiewicz Stanisław - instruktor nauki jazdy samochodem
  104. Szczygieł Krystyna - nauczyciel historii, geografii, WOS
  105. Szymczyk Stanisław - wychowawca w internacie
  106. Śliwa Mieczysław - kierownik gospodarstwa pomocniczego
  107. Śpiewak Czesław - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  108. Tabor Krzysztof - nauczyciel wychowania fizycznego
  109. Tamborowski Marian - nauczyciel wychowania fizycznego
  110. Tazbir Marek - ksiądz katecheta
  111. Tłomak Waldemar - ksiądz katecheta
  112. Wajda Zbigniew - ksiądz katecheta
  113. Wąsowicz Janina - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  114. Wąsowicz Tadeusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  115. Wilkus Józefa - nauczyciel języka polskiego
  116. Wilkus Kazimierz - kierownik internatu, wychowawca w internacie
  117. Wojciechowski Franciszek - wychowawca w internacie
  118. Wojtasik Halina - nauczyciel języka niemieckiego
  119. Wójcik Mariusz - nauczyciel języka niemieckiego
  120. Zabroń Marian - nauka jazdy samochodem
  121. Zapała Krzysztof - ksiądz katecheta
  122. Zaremba Stanisław - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  123. Zdański Jan - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  124. Zielonka Marek - ksiądz katecheta
  125. Żabicki Jerzy - nauczyciel języka rosyjskiego
  126. Żak Marian - nauczyciel przedmiotów zawodowych
  127. Żak Wiesława - nauczyciel fizyki

Pracownicy administracji i obsługi:

  1. Baran Bogusław - palacz c. o.
  2. Beczkowicz Zofia - referent
  3. Dziura Jan - dozorca nocny
  4. Fortuna Barbara - referent księgowości
  5. Gierat Tadeusz - pracownik gospodarstwa pomocniczego
  6. Godzic Kazimiera - magazynier
  7. Hawryluk Henryk - dozorca nocny
  8. Kempiński Jan - sekretarz
  9. Kowalska Maria - kucharka
  10. Latos Józef - kierowca
  11. Marciszewska Małgorzata - pomoc kuchenna
  12. Morton Elżbieta - pomoc kuchenna
  13. Okopień Andrzej - palacz c. o.
  14. Osiecki Stanisław - kierownik administracyjny
  15. Sokołowska Zofia - księgowa
  16. Szczepanek Krystyna - opiekun nocny w internacie
  17. Zajączkowski Eugeniusz - księgowy
  18. Żuchowska Janina - sprzątaczka

Dyrektorzy:

  1. Kostecki Józef 1949 - 1957
  2. Urbański Stanisław 1958 - 1959
  3. Grzegolec Franciszek 1959 - 1966
  4. Sadowski Jan 1966 - 1973
  5. Topolan Zdzisław 1973 - 1975
  6. Kardynał Tadeusz 1975 - 1978
  7. Żabicki Jerzy 1978 - 1979
  8. Łagowski Józef 1979 - 1990
  9. Nowak Andrzej 1990 - 1994
  10. Sułek Tadeusz 1995 - 1998
  11. Liziniewicz Barbara 1998 - 1999
  12. Trzepatowski Jerzy od 1999

Kierownictwo Internatu:

  1. Drużbacki Ignacy, Petrykak Michał 1953
  2. Lozio Aleksander 1953 - 1956
  3. Juruś Stefan 1956 - 1958
  4. Osemlak Stanisław 1958 - 1961
  5. Żabicki Jerzy 1961 -1963
  6. Pawełczak Henryk 1963 - 1977
  7. Wilkus Kazimierz 1977 - 1983
  8. Mroczek Ewa 1983 - 1986
  9. Fietkiewicz Anna 1986 - 1990
  10. Wilkus Kazimierz 1990 - 1999
  11. Stolarska Monika 1999 - 2001
  12. Rutkowska Irena 2001 - 2004

Admin

2007-12-14

2013-06-12

designed by łukasz spaczyński. all right reserved. 2oo7.