[<<]Osiągnięcia Naukowe

Olimpiada Wiedzy o Produkcji Żywności

Gaweł Anna

finalista szczebla centralnego – 1999 r.

Stalica Paweł

V miejsce na szczeblu centralnym – 1999 r.

Stalica Paweł

finalista szczebla centralnego – 2000 r.

Wójcik Anna

finalista szczebla centralnego – 2000 r.

Gajewski Marcin

V miejsce na szczeblu centralnym – 2001 r.

Stalica Paweł

finalista szczebla centralnego – 2001 r.

Gajewski Marcin

II miejsce na szczebli centralnym – 2002 r.

Przyłucka Ewelina

finalista szczebla centralnego – 2002 r.

Kręcisz Magdalena

finalista szczebla centralnego – 2003 r.

XV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Stalica Paweł

finalista szczebla centralnego – 2000 r.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Litwiński Mariusz

produkcja roślinna rok szkolny 1999/2000.

Stalica Marcin

produkcja zwierzęca rok szkolny 1999/2000.

Kot Łukasz

mechanizacja rok szkolny 1999/2000.

Nowak Anita

żywienie człowieka i gospodarstwo domowe rok szkolny 1999/2000.

Janiec Piotr

produkcja roślinna rok szkolny 2000/2001.

Sobota Aldona

produkcja zwierzęca rok szkolny 2000/2001.

Pruś Paweł

mechanizacja rok szkolny 2000/2001.

Nowak Anita

żywienie człowieka i gospodarstwo domowe rok szkolny 2000/2001.

Górniak Rafał

produkcja roślinna rok szkolny 2001/2002.

Toboła Tomasz

produkcja zwierzeca rok szkolny 2001/2002.

Niedopytalski Szczepan

mechanizacja rok szkolny 2001/2002.

Kozioł Magdalena

żywienie człowieka i gospodarstwo domowe rok szkolny 2001/2002.

Toboła Tomasz

produkcja zwierzeca rok szkolny 2002/2003.

Puchała Krzysztof

mechanizacja rok szkolny 2002/2003.

Juda Agnieszka

żywienie człowieka i gospodarstwo domowe rok szkolny 2002/2003.

Mazur Dominik

agrobiznes rok szkolny 2002/2003.

II Olimpiada Wiedzy o Żywności 1999/2000

Derszniak Katarzyna

etap okręgowy.

Kania Magdalena

etap okręgowy.

Stalica Paweł

etap okręgowy.

Wiatr Monika

etap okręgowy.

Wójcik Aneta

etap okręgowy.

Wrona Małgorzata

etap okręgowy.

Stalica Paweł

V miejsce, etap ogólnopolski.

Wiatr Monika

finalista, etap ogólnopolski.

Wójcik Aneta

finalista, etap ogólnopolski.

III Olimpiada Wiedzy o Żywności 2000/2001

Stalica Paweł

I miejsce, etap okręgowy.

Gajewski Marcin

II miejsce, etap okręgowy.

Krawiec Adrian

etap okręgowy.

Wiatr Monika

etap okręgowy.

Cicha Marzena

etap okręgowy.

Wierzbicka Agnieszka

etap okręgowy.

Gajewski Marcin

laureat – V miejsce, etap ogólnopolski w Poznaniu.

Stalica Paweł

finalista, etap ogólnopolski w Poznaniu.

IV Olimpiada Wiedzy o Żywności 2001/2002

Gajewski Marcin

I miejsce, etap okręgowy.

Krawiec Adrian

etap okręgowy.

Kręcisz Magdalena

etap okręgowy.

Przyłucka Ewelina

VII miejsce, etap okręgowy.

Chabińska Magdalena

etap okręgowy.

Cicha Marzena

etap okręgowy.

Gajewski Marcin

laureat – II miejsce, etap ogólnopolski w Poznaniu.

Przyłucka Ewelina

finalista, etap ogólnopolski w Poznaniu.

V Olimpiada Wiedzy o Żywności 2002/2003

Kręcisz Magdalena

etap okręgowy.

Śliz Katarzyna

etap okręgowy.

Krawiec Katarzyna

etap okręgowy.

Nowak Ewelina

etap okręgowy.

Krzak Ewelina

etap okręgowy.

Kozioł Katarzyna

etap okręgowy.

Kręcisz Magdalena

finalista, etap ogólnopolski w Poznaniu.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywieniu

Kręcisz Magdalena

etap okręgowy.

Kozioł Katarzyna

etap okręgowy.

Juda Agnieszka

etap okręgowy.

XIV Olimpiada Wiedzy o BHP w Rolnictwie w Podzamczu Chęcińskim 2001/2002

Kot Łukasz

I miejsce.

Etap wojewódzki IX edycji konkursu: „Wiedza o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie” – Kraków 2002/2003

Małkowski Damian

Majcher Łukasz

Stalica Rafał

XV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 1999/2000

Stachowiak Piotr

finalista etapu wojewódzkiego.

Kot Łukasz

finalista etapu wojewódzkiego.

Stalica Paweł

laureat etapu wojewódzkiego – V miejsce, finalista etapu centralnego.

XVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2001/2002

Stalica Paweł

laureat etapu wojewódzkiego – II miejsce, finalista etapu centralnego.

Stalica Rafał

laureat etapu wojewódzkiego – XII miejsce.

Toboła Damian

finalista etapu wojewódzkiego.

XVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2002/2003

Stalica Rafał

finalista etapu wojewódzkiego.

Napora Cezary

finalista etapu regionalnego.

Wójcik Marcin

finalista etapu wojewódzkiego.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym – ochrona środowiska 2000/2001

Wiejak Łukasz

Kumoń Waldemar

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Europie 1999/2000

Janiec Piotr

etap okręgowy.

Stachowiak Piotr

etap okręgowy.

Czerw Paweł

etap okręgowy.

Konkurs: „Europa bez tajemnic” 2000/2001

Chabińska Martyna

zawody okręgowe.

Dąbek Roman

zawody okręgowe.

Czerw Paweł

zawody okręgowe.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Europie 2001/2002

Chabińska Martyna

etap okręgowy.

Dąbek Roman

etap okręgowy.

II etap VII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej 2002/2003

Chabińska Martyna

etap okręgowy.

Dąbek Roman

etap okręgowy.

Opracowanie:

Janusz Rzepa.

Admin

2007-11-27

2007-11-27

designed by łukasz spaczyński. all right reserved. 2oo7.